12. 12. 2023

06.12.2023

Letošní rok se vinul v duchu tlaku na změny. A je to tak zařízeno, že vnější změna nemůže nastat bez té vnitřní. A to jak v malém, tak ve velkém. Ani prosinec, poslední měsíc roku, nás nenechá na pochybách, že je stále kam jít. 

Blíží se Slunovrat a vstup do nového roku. Zejména období od portálového dne 12. 12. do Slunovratu po nás bude chtít, abychom se podívali tam, kam jsme se možná ještě nikdy nepodívali, neodvážili či ani nevíme, že taková místa uvnitř máme. Abychom se odevzdali a odhalili i to nejhlubší. Rok 2024 se ponese v jiných energiích, je tedy více než vhodné nechat v tomto končícím vše, co do dalšího již nepatří.

Přicházející energie čistých mužských kvalit konečně začnou doplňovat ženské a přinesou tak více harmonie a rovnováhy. Síla a moc spojená s moudrostí, odvaha celkově a odvaha říkat pravdu a postavit se ni, sebejistota, nezávislost, logika, zaměření, disciplína, spirituální vůdcovství.

Odměňme se trpělivostí. To je velký dar, který Sobě můžeme aktuálně dát. Vidět a vědět, kam jdeme, dělat pro to vše a stejně nepozorovat adekvátní změny v realitě, může být frustrující. Přijde vhodnější období. To ovšem neznamená, že se nemáme věnovat všemu, co přichází. Každý krok je velmi důležitý, i když neumíme vidět jeho smysl a větší obraz za tím vším.

Zvu vás ke společnému léčivému setkání. Kdo potřebuje, přinese mu úlevu a pochopení. A/nebo načerpání nového, odhalení. Přijďte si pro to, co potřebujete, nechte tu to, co již nepotřebujete. 

Těším se na vás

Martina Solemar

__________________________

Kdy: 12. 12. 2023, 17:00 hod.

Kde: Jindřichův Hradec, Jarošovská 50

Přineste si sedák, polštářek na sezení na koberci, ať je vám pohodlně

Příspěvek: 1.200,- Kč

Rezervace, dotazy: martina@martinasolemar.cz, tel.: 724291547, sz

Akce je otevřená všem