OSOBNÍ OLEJOVÁ KOMPOZICE

Oleje považuji za obrovský dar Matky Země nám lidem. Je mou velkou radostí a ctí s nimi tvořit a pomáhat tak Sobě i jiným.

Olej není parfém

(i když se jím může stát)

Pro ty z vás, kteří máte rádi vůni a působení těch nejkvalitnějších esenciálních olejů, nabízím osobní olej.

Stejně jako osobní svíce je osobní olej určen pro konkrétní bytost. Každý je specifický svou vůní, složením, určením, i tím, jak s ním pracovat, jak ho používat.

Ve srovnání se svícemi je "práce" s oleji velice vědomá. Od naladění se na vůni (která zprvu nemusí být vůní v pravém slova smyslu - někdy je k pocitu, že mi osobní kompozice opravdu voní, delší cesta 😁 ), po vědomý dotek s olejem (intuitivně místa na těle či je v poselství provázející olej uvedeno, jak a která místa po oleji volají).

​Cesta s olejem může být velice pestrá a většinou se odvíjí od tématu, které nese.

Pro někoho bude olej kamarád od prvního přivonění.

Někomu může zprvu opravdu nevonět, dokonce může být až odporný. Zřejmě nese velké téma pro Vás. O to zajímavější ale cesta s ním bývá. A uvědomit si po několika dnech (týdnech), že nevole povoluje stejně jako cosi ve mně, je nepředatelná.​

Do některých olejů jsou přidány krystaly, byliny tak, jak záměr a vedení vyžaduje.

Nejkvalitnější éterické oleje

Vibrace nejkvalitnějších olejů začínají tam, kde ony končí u zdravého člověka.

Používám pro svou tvorbu a na masáže ty nejkvalitnější oleje. Věřím, že co je od počátku opečováváno s Láskou, úctou a vědomým záměrem, poskytne to nejlepší ze sebe i těm, kteří o to stojí.

Oleje lze používat různými způsoby či kombinovat všechny a zapojit všechny smysly.

Čich je jediný z pěti smyslů, který je přímo spojen s limbickým lalokem mozku, v němž se nachází naše emocionální řídicí centrum. Za 20 vteřin dokáže aroma esenciálních olejů evokovat emoce. Tedy mnohem dříve, než jsme schopni si je vůbec uvědomit. Využívá tedy potenciálu, jehož význam si v roce 1989 uvědomili badatelé, kteří objevili význam amygdaly, části mozku, v níž se ukládají a uvolňují citová traumata.

Kolik stojí osobní olej

Osobní olej s výkladem

cena podle druhů použitých esenciálních olejů a dalších složek (krystaly, byliny) se pohybuje od 900,-

individuální