Energetické svíce

Každá je jedinečná

Energetické svíce vznikají v napojení na konkrétní téma, záměr, místo nebo na konkrétní osobu, pokud se jedná o svíci osobní.

Každá barva, její odstín, sytost, kombinace barev nesou vibraci. Výsledná barva svíce ještě nemusí vypovídat o jednotlivých barvách, které ji tvoří. Častěji jsou barevné informace uloženy uvnitř svíce a odkrývají se postupně při práci s ní.​

Ke každé svíci je zpravidla připojeno poselství. Vzniká napojením na nejvyšší potenciál (osoby, místa, akci), který může být Tady a Teď manifestován. Zpravidla zvědomuje aktuální téma, na které je člověk připraven, a cestu, jak k jeho vnitřnímu prožití, tak k jeho vnější manifestaci. Spustí řadu synchronicit, ale i očistných procesů.

Jak svíce funguje

Než svíci poprvé zapálíte, doporučuji se s ní spojit, naladit se na záměr, který nese.​
Svíce společně s Vámi bude procházet procesem uzdravování, rozpomínání se, léčení, objevování, otevírání i uzavírání...​ Pozorujte, co se Vašem životě děje, která témata se vynořují, jaké situace přicházejí. Vše jako podpora pro zvědomění.
Svíce bude při své práci s Vámi v neustálém kontaktu. Může prskat, bručet, plamínek může sotva hořet i se přeměnit na vysoký neúprosný plamen. Svíce může měnit svůj tvar velmi náhle, třeba vytečením. Mohou zůstávat krápníky, krátery.​
Doporučuji si na svíci vždy vyhradit čas. A to alespoň hodinu (nejen kvůli správnému odhořívání). Můžete u ní meditovat, číst knihu, tančit, ale i vařit, uklízet či opravovat auto... Jen si buďte vědomi, že je tam s Vámi, pro Vás a tu a tam ji pohlaďte pohledem, podívejte se, jakou barvu a energii má právě teď rozteklý vosk okolo kouzelného plamínku.
Mějte ji na důstojném místě.​
Vděčnost je mocná energie. Využijte toho.​
Zbylý vosk není třeba vyhazovat. Z několika Vám mohu vytvořit tzv. integrační svíci, kde se sejdou témata z poslední doby a jednotlivé procesy se dotáhnou při společné práci. Vše zapadne, kam má. Dotáhne se, co nemohlo proběhnout bez jiných souvislostí.

Odvaha není, že se nebojíš. Odvaha je, že jdeš dál, i když se bojíš.

...protože věříš.

Téma, záměr pro svíci

Jaké zvolit téma pro svíci?

Osobně dávám přednost a mám nejlepší zkušenosti s osobními svícemi. Taková svíce nese nejaktuálnější informace pro Vás. Na co jste připraveni, kde je možné se posunout, pokročit.

Někdo velmi vnímá, co právě potřebuje, nebo ho zajímá konkrétní životní oblast. I tady se někdy nakonec ukáže, že bylo potřeba podívat se někam jinam, aby člověk získal prostor, nadhled pro řešení toho, o čem si myslí, že je prioritou.

Další kategorií jsou svíce pro akci, rituál, významnou událost.

Velmi oblíbené jsou rodinné svíce pro harmonizaci domova.

Objednávat můžete pro sebe i jako dárek. V případě dárku dobře zvažte téma. Každý máme svou Cestu a své tempo. Obojí je dobré respektovat.

Svíce jsou tvořeny v pořadí dle přijatých objednávek. Někdy se může stát, že Průvodci mají jiný názor na správné načasování a může tedy dojít k posunu oběma směry.

Pro inspiraci

 • osobní - procesuje, co je aktuální

 • rituální, obřadní, přechodové

 • spojení s Průvodci, silovými zvířaty, Posláním

 • andělské, archandělské, mistrovské

 • živlové

 • šamanské

 • pro konkrétní prostor

 • pro životní situaci

 • dračí, lví, delfíní, jednorožčí

 • Pachamama, zemské

 • archetypální

 • krystalové

 • božské napojení, spodní světy

 • čakrové

 • ...na přání

Každá je jedinečná

Praktické informace

Svíce jsou zhotovené z přírodního palmového vosku, knot bavlněný.

Svíce může při procesu vytéct, proto ji doporučuji umístit na talířek, podnos... cokoliv, co snese vylitý vosk. Lze ho snadno odstranit po jeho ztuhnutí jen sloupnutím z jakéhokoliv neporézního podkladu (i dřeva). Vyhněte se však látkovým ubrusům, dečkám.​

Nemohu nepřipomenout, abyste svíci nenechali hořet při odchodu či delší čas bez dohledu.

Oheň je nádherný živel, pomocník, ale umí být i velice rychlý a nevyzpytatelný, pokud s ním není nakládáno vědomě.

Cena svíce

Svíce střední velikosti s Poselstvím

cca 25 cm x 8 cm (600,-/vhled + 300,-/svíce)

900 Kč


Svíce menší velikosti s Poselstvím

cca 20 cm x 7 cm (600,-/vhled + 280,-/svíce)

880 Kč

Svíce velká s Poselstvím

cca 40 cm x 10 cm (600,-/vhled + 400,-/svíce)

1000 Kč

Svíce osmistěn

různé velikosti

individuálně