Intenzivní terapie


Pojďme se společně podívat, co Vás brzdí, blokuje, kde neproudí energie, jaká přesvědčení, programy, falešné identity, zvyky (osobní či rodové) Vás limitují, co případně je příčinou fyzického nepohodlí.

Pracuji energeticky, na dálku i osobně. Používám techniky neoshamanismu, nové energetické technologie a kódy, které každým dnem na vibračně se posunující planetu proudí.

Prvně si ale popovídáme, abych mohla získat komplexní obraz. Už tady velmi záleží, nakolik jste rozhodnuti se na své cestě posunout, co jste pro to ochotni udělat. Záleží tedy na Vaší upřímnosti. K Sobě prvotně a pak ke mně. Bez této důvěry, Vaší nejniternější touhy růst, nemůžete očekávat posun, změny, výsledky. Mohu Vás navést, nasměrovat, vyčistit, odstranit, na co jste připraveni. To, jak a zda to pak budete či nebudete žít, je pouze a jen na Vás.

Každý jsme individuální, máme vlastní Cestu, tempo a potřebujeme jiný přístup. Někomu stačí jedna terapie, která vyřeší aktuální nesoulad, téma či nasměruje dál k osobní práci na Sobě. Někdo potřebuje intenzivnější změny, které není možné zvládnout za jednu terapii. Pak je vhodné pokračovat v rozmezí zhruba týdne. Je tomu tak proto, že energetický systém a celé bio pole je otevřené po první terapii k velkým změnám, zároveň však už proběhla integrace minulé energetické práce. Proces léčení postupuje vždy a jen v takové míře, jakou je schopen celý energetický systém a fyzické tělo integrovat. Pak je člověk opět připraven posunout se dál, můžeme jít hlouběji, jsme puštěni do dalších zákoutí. A hlavně dostaneme možnost aplikovat změny v naší realitě a v běžných situacích potvrdit, že jsme to zvládli, pochopili a můžeme jít dál. To bývá v závislosti na tématu či programech, otiscích a falešných identitách velký test, který musí podstoupit každý sám za Sebe. Jsem tu v této fázi stále pro Vás a může pomoci krátký rozhovor, či psané slovo, které dodá odvahu, potvrdí správnost Cesty, znovuobnoví motivaci.

Každý má své tempo, svůj správný, ideální čas na všechno.

Těším se na Vás 💛

Cesta se mnou není vhodná pro ty, kteří hledají okamžitý efekt na fyzické úrovni bez ochoty cokoliv na Sobě změnit zevnitř. Vlastně nic z toho, co nabízím, není vhodné pro ty, kteří ještě nepochopili, že bez vlastní snahy a touhy být stále lepší a větší verzí Sebe sama, nenajdou účinnou pomoc nikde. A že to, jak zacházíme se Sebou samými, má obrovský vliv na všechny a všechno.

Někdy, když se zdá, že se všechno hroutí, je dost možné, že se spíš věci narovnávají na své místo.

Co je energetické léčení?

V době, kdy energeticky léčím, odstraňuji z Vás nízké, husté energie, vlákna a napojení, která už Vám neslouží, odblokovávám, aktivuji, uvádím do rovnováhy, harmonie (a to jak z energetických center a biopole, tak z orgánů, fascií, žláz, kostí...). Odstraňuji naakumulované emoce, stres, karmu (rodovou, Duše, kvantové životy...), přísahy, sliby, rituální zneužití.

Přeprogramovávám programy, falešné identity, otisky, přesvědčení.

Přivádím zpět energie, části, které byly odděleny, odstřeleny těžkými situacemi, traumatickými zážitky.

Žádná terapie není stejná. Výše uvedené není součástí každého léčení a jsou i další možnosti, kam se dá jít, než výše uvedené. Vždy jste připraveni na něco jiného, na jiné hloubky, témata.

Co můžete očekávat během léčení, terapie?

Na začátku si popovídáme o tom, co se děje ve Vašem životě, abychom našli oblasti, kterým je třeba se věnovat.

Následně Vás požádám, abyste si pohodlně lehli. V případě osobního setkání při léčení ležíte na lehátku. Při terapii na dálku si najděte nerušený prostor, kde je Vám příjemně. Je to čas pouze pro Vás, vyhněte se tedy sledování TV, mobilu, pc, čtení, meditaci, řešení rodinných či jiných záležitostí. Můžete si pustit klidnou hudbu, použít kvalitní esenciální oleje pro navození potřebné příjemné atmosféry.

Léčení probíhá cca 1 a 1/4 až 2 hodiny. Vyhraďte si tedy dostatek času.

Co můžete vnímat při léčení:

 • Mnozí při terapii usnou nebo se cítí velmi uvolněně
 • Můžete vnímat, jak proudí energie různými částmi Vašeho těla
 • Mohou Vám přicházet vzpomínky, nechte je volně proudit
 • Můžete vidět barvy, tvary, vize
 • Můžete vnímat tlak, bolest v různých částech těla
 • Může Vám být zima, chladno
 • Můžete vnímat pocitově, emočně, fyzicky či v obrazech, co právě probíhá
 • Někdy je má práce velmi jemná, jindy ji pocítíte fyzicky či emočně. Vždy jak kdo potřebuje.
 • Nemusíte cítit vůbec nic


V případě léčení na dálku Vám pošlu zprávu, až skončím.

Vysvětlím Vám, co jsme léčili, odstranili a proč, případně další informace, které během léčení přijdou. Dostanete jasný obraz o tom, jak Vás to ovlivňovalo ve Vašem životě. Tuto část nahrávám a následně nahrávku obdržíte, abyste se k ní mohli případně vrátit a při opětovném poslechu objevit, co při prvotním uniklo.

Po terapii doporučuji dopřát si nějaký čas pro Sebe.

Léčení se integruje běžně dva až tři dny. Můžete být emotivnější, můžete pociťovat různé části fyzického těla, mohou přicházet situace. Berte tento čas jako přenastavování celého Vašeho systému. Buďte k Sobě laskaví a následujte své pocity ohledně odpočinku, procházek v přírodě. Vaše tělo může volat po konkrétních chutích, bylinách, vůních. Vše je v pořádku.

Po době integrace Vás požádám, abyste se mi ozvali s tím, jak vše probíhá, proběhlo.

Nicméně některá přenastavení potřebují více času a věci "docvaknou" na své místo či ve Vašem vědomí až třeba za měsíc či více na základě toho, co ještě potřebujete prožít.

Kde mě najdete:

 • Osobně mě můžete navštívit v krásném Jindřichově Hradci nedaleko horního náměstí v Jarošovské ulici č. p. 50
 • Pokud to máte daleko či upřednostňujete vlastní prostředí, nabízím terapie na dálku se stejnou účinností (mobil, Zoom, WhatsApp, Google meet, Face Time....dle toho, zda upřednostňujete i video, abychom se viděli). Na začátku terapie na dálku si popovídáme, následně pracuji já (nepotřebujeme v této fázi tedy externí komunikační prostředek), potom opět povídáme. Najděte si pro Sebe příjemné prostředí, kde nebudete rušeni.

Cena terapie

Cena za terapii (cca 2,5 až 4 hodiny), včetně konzultace před energetickým léčením a po něm a zvukového záznamu je 3.300,- Kč

(Je-li tato částka mimo Vaše aktuální možnosti, vymyslíme jiné řešení.)

Propoj se svou vlastní vnitřní moudrostí

 • vnímat z vyšší perspektivy
 • uvědomit si, co nás blokuje, bere energii
 • uzemnit svůj plný potenciál
 • pustit strachy, cítit se bezpečně (finance, budoucnost, zaměstnání, zdraví, svoboda, suverenita, smrt, vztahy...)
 • Srdce jako nejlepší mapa na naší Cestě
 • hodnoty a pravda jako průvodci a kompas, které nám umožní být vždy stabilní, pevní v bouři
 • převzít zodpovědnost za svůj život ve všech ohledech
 • vzít si zpět svou sílu
 • přeladit systémy na frekvence 5D
 • krystalické tělo
 • aktivace darů, talentů
 • pročištění karmy (předků, Duše, planetární, kosmické, "minulé" životy, zemské...)
 • odstraňování traumat z kostí
 • čištění porodů
 • léčení dělohy (vhodné i pro muže jako prostředníka pro matku, partnerku... je-li to pro nejvyšší dobro všech)
 • léčení a stabilizace hara (hara jako stav plné vědomé přítomnosti v propojení s naší multidimenzální podstatou uzemněný na Zemi)
 • odhalování a odstraňování otisků, přesvědčení, programů, energetických obran, podmiňování, falešných identit
 • odstraňování entit

Abychom si to mohli užít na plno, být tady tím, kým jsme sem přišli být, a velkým dílem k tomu všemu přispět, je třeba integrovat, inkarnovat větší část Sebe samých. Být evolucí, která tu probíhá. Odpojit se od všeho, co nám již neslouží, a přepojit se a přeladit na správné zdroje. Zvýšit své frekvence, zjemnit se. Stát se prostředníkem. Prostředníkem pro bezpodmínečnou lásku, soucit, milost, laskvavost, pochopení, léčení, ale i nové technologie, nové formy tvoření, vztahování (se), partnerství, jednotu ...