Blog

Lidstvo nese ve své DNA strach z událostí, jakou je třeba zatmění slunce. Jednak archetypálně, jednak jako strach ze změn, které s sebou přirozeně nesou.

Regresní terapie, vhledy do Akášických záznamů a podobné metody otevírají sféry, se kterými je třeba umět pracovat. Jinak mohou na osobní a kolektivní úrovni neprospět a neprospívat.

Kouzlo bezmoci

22.03.2024

Bezmoc je stav, který nás dovede k tomu, že jakákoliv kontrola je k ničemu, prostě nefunguje. Či jen vyvolává další situace, o kterých se domníváme, že nad nimi můžeme a máme mít nějakou moc.

Rezistence

09.03.2024

Aktuálně se uvolňují a léčí velmi hluboké aspekty, a to jak na osobní, tak na kolektivní úrovni. Což je svým způsobem totéž a jedno bez druhého není. Záleží z jaké výšky jsme schopni se na to dívat.

Ochrana

07.03.2024

Ve svých energetických polích můžeme hostit nejrůznější entity, husté energie. Mohou tam být dlouhodobě, můžeme je přitáhnout v nákupním centru či jiných místech. Proč se k nám vrátí i po tzv. vyčištění?

Někdy to vypadá, že bychom si mohli stále něco řešit, čistit. Takový nekonečný příběh. Někoho žene touha být lepší a lepší verzí sama Sebe. Někdo chce žít hezčí vztahy, být zdravý, vyrovnaný. A někoho už otravují všudevyskakující rozvojové semináře, které nám někde na pozadí vlastně říkají, že nejsme dost nějací, že jistě máme ještě něco někde...

Jedním z nejzákladnějších spirituálních (ezo) omylů je honba za světlem. Všechno je krásné, úžasné, světlo, láska. Všechno přijímám. Nemusím nic, je o mě postaráno shora. Láska vše vyřeší, spasí, musíme se milovat, usmívat se na sebe, objímat. Do této kategorie patří i honba za spirituálními zážitky, touha po extra schopnostech, komunikaci s...