Centrum pravdy a (sebe)vyjádření

22.05.2023

Tentokrát je na řadě velmi důležité centrum - naše hrdlo.

  • Prozkoumáme, kde odmítáme vyjadřovat naši pravdu, kde odmítáme vyjadřovat Sebe. 
  • Kde jsme v nedůvěře a skrze jaké myšlenkové vzorce jsme zacykleni. 
  • Přes jaké osobní filtry (ne)přijímáme ostatní lidi a vůbec svět okolo nás.
  • Kde jsme v příliš velké sebeobraně, jak komunikujeme (skáčeme lidem do řeči, jsme ostří, nenecháme druhé domluvit, nejsme schopni druhé vyslyšet), zda potřebujeme mít pravdu.
  • Nebo naopak máme neradi změny, neradi změny činíme, nemáme odvahu či jiné důvody říct, co si opravdu myslíme (v práci, ve vztahu...), jsme letargičtí, přibíráme na váze.
  • Čím větší rovnováha, harmonie v našem hrdle je, tím lehčeji vyjadřujeme nejprve naši pravdu, postupně vyšší Pravdu. Tím více umíme rozlišit, co pravda opravdu je a co není. 

Tady je třeba zmínit, že očkovaným lidem bylo toto centrum přetočeno právě proto, aby nemohli rozpoznat, co pravda je. Pak snadno uvěří i tomu, co vidí v TV, na internetu, uvěří politikům a jiným absurditám a ještě jsou o nich intenzivně přesvědčeni a schopni se jich až agresivně zastávat. Proto i lidé, kteří očkovaní nejsou, ale jsou s tečkovanými v kontaktu, pociťují nepříjemný tlak v krku, někdy potřebu kašlat, únavu, nevolnost, protože právě přes hrdlo vstupují technologie i do neočkovaných a na základě výše jejich vibrací je mohou ovlivňovat. Odstranění technologií z očkování a vložení ochranného kódu není předmětem tohoto setkání. (Objednat se můžete zde: https://www.martinasolemar.cz/technologie/)

Zdůrazňuji tedy důležitost tohoto centra. Přes čisté a správně aktivní krční centrum, kterým proudí efektivně energie, je v rovnováze, harmonii, jsme neovlivnitelní, svobodní, plně vyjadřujeme Sebe, nejsme ovládáni naší osobní vůlí a chtěními našeho malého já. Naopak se začneme otevírat našemu mnohem většímu JÁ a staneme se nástrojem pro náš plný potenciál. 

Smyslem života je SMYSLUPLNÝ život.

Těším se na vás

Kde: Jindřichův Hradec, Jarošovská 50

Kdy: 3. června v 11:00 hod.

Přineste si polštářek, sedák, deku na sezení na zemi.