Co umí vakcína aktuálně

31.08.2022

Hlavním cílem vakcíny bylo využít technologií přijímání, které obsahuje, na masové ovládání mysli. Satelitní systém, který byl připraven na vysílání myšlenkových forem mnohem účinněji než dosavadní sociální inženýrství a masové psychologické operace prostřednictvím masmédií a algoritmů sociálních sítí, byl , jednoduše řečeno, vyřazen. 

Lidé, kteří si vakcínu nechali aplikovat, mají tedy o velkou starost míň. Nicméně stále zůstává její obrovský vliv na biologii a energetiku člověka a imunitní systém. Cesta ven vede přes hlubokou vnitřní sebereflexi a transmutaci. Na Zemi (i jinde) není nic, co nemá řešení. Pro ty, kteří se rozhodnou to zvládnout sami, to znamená začít tam, kde svou svobodu za něco vyměnili. To NĚCO je startovací bod, který je dovede zpět. Pro ty, kteří neví, jak do toho, či si raději nechají pomoct, je vhodné kontaktovat někoho, kdo s těmito technologiemi umí pracovat. I v Čechách je možné si vybrat z několika úžasných terapeutů. Každý používá jiné způsoby. Vyberte, kdo vás zavolá.

Není špatné rozhodnutí, chyba. Všechno je Cesta skrze zkušenost, prožitek. Od upřímnosti a totální pravdivosti k Sobě sama, přes soucit k Sobě a pokoru až k pochopení a odvaze to změnit zevnitř a pak i vně. Nebo taky ne. Také je to Cesta. Ta osobní, ta nejlepší.

Aktuálně odstraňuji technologie na dálku. V průběhu září budu nově nabízet všechny své služby i osobně v Jindřichově Hradci. 

Těším se na vás

Martina Solemar