Dívat se a vidět bez iluzí a následovat svou vnitřní moudrost

17.07.2023

Na naší léčivé cestě jsme již pochopili a poznali, jak je vše propojeno, a nacházeli někdy velmi nečekané příčiny toho, co se nám v životě děje. Zažili jsme rovněž, že dostat se až k jádru, může také znamenat odhrabat několik vrstev obranných mechanismů, přesvědčení, nepravd, ego potřebností, kterými jsme vše pečlivě překrývali.

Intuice, důvěra ve vedení, představivost, schopnost "vidět" neviditelné a intelekt nám mají být obrovskými pomocníky, kteří nám naši cestu výrazně ulehčí. Ne vždy tomu tak je, ne vždy je následujeme, ne vždy jim důvěřujeme, ne vždy je používáme správně, ne všichni je chceme.

Pojďme se tedy věnovat našemu energetickému centru uprostřed hlavy, třetímu oku.

Pokud kultivujeme frekvence a energii v tomto energetickém centru, umožní nám to mít přístup ke skrytým pravdám reality, za závoje iluzí. Nenecháme se oklamat myslí. Jsme zároveň pozorovatelem i svědkem. Chápeme, že život se neděje nám, nýbrž pro nás. Umíme vidět větší obraz našeho života, chápat souvislosti ne na základě znalostí, informací, ale skrze naši vnitřní moudrost, vědění. Nejsme pidi díleček puzzle, který si někdo staví pro své účely. 

Základem je rovnováha mezi intelektem, emocemi a vůlí. Nemáme-li uklizeno v nižších energetických centrech, nemůže třetí oko fungovat správně. V případě, že jsme orientováni na osobní vůli, tvoříme si svou realitu a používáme třetí oko, intelekt a kontrolu okolí, abychom ji silou získali.

Jedná se o centrum, kudy k nám přicházejí vize, otevíráme se vyššímu vědění. Je-li v něm málo energie, jsme uvízlí v 3D realitě, nechápeme spirituální koncepty, je pro nás těžké důvěřovat intuici či k ní mít vůbec přístup. Pak absolutně nenásledujeme vlastní cestu, nežijeme svůj život, ale fungujeme na základě podmínek, které nastavila společnost, systém. Neptáme se, proč tu jsme, o co tu jde, kdo jsem ... základní otázky.

Pro lidi, kteří mají toto centrum úplně zavřené, nejsou si vědomi, že jsou mimo svou cestu, je život poněkud snesitelnější, než pro ty, kteří si uvědomují či nějak cítí, že jsou mimo trať. 

Příliš mnoho energie zde nás naopak nutí neustále vše analyzovat, vytvářet si příběhy, vyrábět starosti a problémy. Běžné jsou bolesti hlavy, těžké migrény, deprese, úzkosti, neustálý stres v organismu. Posuzujeme kriticky ostatní. Pokud zároveň nemáme uklizeno v základním centru a nejsme uzemněni, pak sice máme přístup (k nějakým) spirituálním informacím, ale žijeme na ezo obláčku idealistických utopistických vizí, které nejsme schopni ukotvit a učinit tak svět lepším. Fyzická realita je pak velmi těžká, nepochopitelná a za všechno mohou jiní či něco jiného.

Pojďme se tedy podívat, v jakých iluzích, klamech, posedlostech, projekcích žijeme. Odstraňme je, abychom mohli plout životem ve větší lehkosti.


Těším se na vás 💛

Martina Solemar


Kdy: sobota 22. 7. 2023, 11:00 hod.

Kde: Jindřichův Hradec, Jarošovská 50

S sebou: jako obvykle