Imbolc - aneb probouzejme jaro v nás

27.01.2024

Imbolc je mocným přechodem, který nás ze zimního uvnitřnění začíná volat jarním světlem.

Úplněk ve lvu nám umožnil, abychom si uvědomili, kam dáváme svou energii, čemu propůjčujeme oheň uvnitř nás, co svou energií živíme.

Imbolc nabízí, abychom toto zvědomění prohloubili. A hlavně, abychom se podívali a zaměřili se na vše okolo nás očima, které nám pomohou objevit, připomenout, co nám činí opravdovou radost. Co tvoří mír a klid uvnitř nás (následně automaticky postupně i v našem okolí a dál). Nikoliv povrchním pohledem. Nýbrž očima našeho srdce.

Lásku, naději, léčení nám mohou přinést i vnější věci. Potkávají se však skutečně s tím, co nosíme uvnitř jen my sami? Můžeme si nechat pomoct, dovolit si to. Z různých sfér. Jsou tu pro nás. Nicméně si neustále připomínejme, že hlavním generátorem radosti, naplnění, svobody jsme my sami. 

Pojďme se zaměřit na náš vnitřní oheň, který umí prosvítit a posvítit, vnést naději, vášeň. V kombinaci s jarní energií, kterou Imbolc přináší, to znamená nedovolit nikomu a ničemu toto vše v nás ovládat.

Všichni jsme plně zodpovědni za svá slova, činy, emoce, reakce, myšlenky. Uvědomíme-li si, jakou moc mají a máme, pak v aktuálních frekvencích a po proběhlých změnách již není potenciál pro uskutečnění příběhů plných strachu. 

Naše síla, naše budoucnost

Nebuďme živnou půdou pro příběhy ze strachu. Sejme svá semínka plná radosti, lásky, míru, klidu.

Jak uvnitř, tak vně. Jak v malém, tak ve velkém


Těším se na vás

Martina Solemar


Akce otevřená všem

Rezervace: martina@martinasolemar.cz, tel.: 724291547 (možný i WhatssApp, Telegram, sz)


Kdy: sobota 3. 2. 2024, 17:00 hod.

Kde: Jindřichův Hradec, Jarošovská 50

S sebou si přineste sedák, polštářek pro sezení na zemi (koberec)

Příspěvek: 1.200,- Kč