Jak reagují zvířata na m-RNA technologie

16.11.2021

Jistě není třeba připomínat, že zvířata vidí, slyší, vnímají mnohem citlivěji v porovnání s námi lidmi. Jak to tedy mají s m-RNA technologií, kterou si již mnoho lidí nechalo aplikovat prostřednictvím tzv. vak-cíny?

Stejně jako my lidé, i každé jednotlivé zvíře sem na Zem přišlo nejen ve službě a s misí pro a za svůj druh, ale i pro a za Sebe. V případě zvířat, která sdílí svůj život s lidmi, je nepřehlédnutelná jejich osobní role, kterou např. do konkrétní rodiny či komunity přinesla nad rámec, ale zároveň v souladu se službou, kterou nese celý druh. 

Kočka jako nekompromisní milovnice vlastní svobody v kombinaci s divokou, nezkrotnou i pečující a velmi léčivou ženskou energií bude v jedné rodině šplhat po záclonách, v jiné vyžadovat neustálou pozornost a v další ležet v klidu v klíně u toho, kdo zrovna potřebuje. Ve všech případech je její snahou do rodiny vnést zdravou ženskou energii, jen to pokaždé musí udělat jinak, aby bylo vidět, co není v souladu. Obdobně pes. Loajální ochránce, parťák do každého počasí a nálady s hravostí dítěte. Někde zdravý, sebevědomý, hravý hlídač své party a milovník dětí. Jinde nevyzpytatelný, náladový postrach. Nebo třeba salámista, který plný džbán řeší občasnými samostatnými hlavu čistícími výlety po okolí. Vždy ale v plném nasazení ukazuje mimo jiné, jak je na tom jeho smečka s mužskou energií.

Co se ale stane v případě, že přijde návštěva nebo člen rodiny s technologií po tzv. oč-kování? V souvislosti s rolí, jakou zvířata v rodině hrají, mohou mít některá tendenci stahovat těžké energie, nemoci z lidí. Objevují se pak u nich těžká onemocnění. Jiná zvířata velmi mění své chování, reagují nevrle na ty, které dříve respektovala, utíkají, straní se. 

Vidí, co my nevidíme, cítí, co my necítíme.

Dívejme se pozorně.