Lví brána nám otevře Srdce

14.07.2023

...ať chceš nebo ne!

Lví brána se blíží a dává o sobě velmi vědět již nyní. Poslední roky se největší intenzita nezužuje pouze na dny okolo portálového dne 8. 8. Působí silně po celou dobu, kdy slunce vstoupí do znamení lva. To je již za pár dní, nicméně přípravy na ni lze vnímat již od Slunovratu.

Lví brána již několik let přináší výrazné energie, které se do naší reality otisknou nepřehlédnutelnými změnami i na kolektivní úrovni. Z tohoto pohledu se jedná o nejmocnější období roku, i když i letošní letní Slunovrat se vším velmi zahýbal.

Co přináší letošní Lví brána?

Masivní otevírání našich srdcí a/nebo jejich přelaďování na vyšší frekvence.

Došlo k tomu v minulosti již několikrát. Například během Slunovratu 21. 12. 2012 či během Lví brány v roce 2017. Tentokrát to bude ale bez možnosti volby. Nebude nikdo, koho se to nedotkne. Nebude nikdo, kdo by mohl říct: "Děkuji, nechci." a mělo to nějaký efekt.

Pro někoho to znamená plynulé pokračování v jeho sebekultivaci. Pro někoho život připraví situace, které mu mohou připadat jak zásah defibrilátoru. Každý jak potřebuje, aby se jeho bio pole mohlo přizpůsobit aktuálním vibracím na Zemi. Pokud spolu naše frekvence a frekvence na Zemi neladí, nejsme sladěni ani my. Pak se necítíme dobře (fyzicky, mentálně, emocionálně, spirituálně), připadá nám, že se náš svět hroutí v nejrůznějších jeho aspektech.  

Není se čeho obávat. Vše se vždy děje pro naše největší dobro a život nám nepostaví do Cesty nic, co bychom nezvládli. Vše slouží našemu osobnímu růstu a kolektivnímu.

Někdy, když se zdá, že se vše hroutí, začínají se věci teprve dostávat na správné místo.

Srdce a celé srdeční centrum je o Lásce. O té bezpodmínečné. Tedy bez podmínek. K Sobě - to prvotně. Pokud si neseme v tomto centru bloky, uzavíráme ho do obranných krunýřů, reagujeme na základě ochranných mechanismů a programů, žijeme podle přesvědčení starého paradigmatu, nemáme srovnané životní hodnoty, upřednostňujeme logické myšlení, vše analyzujeme, nosíme masky a falešné identity... budeme mít v nadcházejících týdnech obrovskou příležitost radikálně změnit svůj život. Příležitost ve smyslu - nechám se tím plynule provést s vědomím toho, že na konci budu někdo jiný a stojí mi to za to. Nebo příležitost plynulého procesu odmítnu (lekce svobodné volby na zemi), pak ale musím počítat s tím, že se vše bude dít, ať chci nebo ne. Což je také lekce svobodné volby - za jakékoliv své rozhodnutí, čin, slovo nesu zodpovědnost a na základě toho si tvořím svůj svět.

Vše staré musí být vyměněno za nové, lepší ve výrazně vyšších vibracích. Jdeme od hierarchie, kontroly, manipulace, strachu k synarchii, svobodě, bezpodmínečnosti, spolupráci, radosti, laskavosti, soucitu. Všude, kde vládne starý systém (na kolektivní úrovni), a kde jím jsme ovládáni (na osobní úrovni), ať jsme si toho vědomi či ne, bude postupně přeměněno. Na osobní úrovni to za nás nikdo neudělá. A je to součást naší mise zde na Zemi. Růst, vyvíjet se. Pak mohou nastat změny na úrovni kolektivní. Jedno bez druhého není možné.

Ohňová energie vynese na povrch mnoho vzteku, zloby, smutku. Jsou to skryté, potlačené emoce, které v srdečním centru (vlastně nikde) nemají co dělat. Dovolte si je pustit. Dovolte si pustit bolest, kterou nesete zřejmě už dlouho. Dovolte si vyjádřit, kde se už nenecháte ovládat, manipulovat, lhát si. Dovolte si nastavit jasné hranice všemu, co s vámi není v souladu. A pak se vraťte do svého středu, uzemněte se a zjistěte, jak jste na tom uvnitř.

Jak čisté jsou naše úmysly? Jak je v souladu to, co cítíme, říkáme, děláme a myslíme si? Kde se litujeme, podceňujeme, kde hrajeme hry, kde manipulujeme, kde odsuzujeme, ponižujeme jiné, abychom se aspoň na chvíli cítili líp. Nemůže nám to nadále fungovat.

Otevřme svá Srdce a přelaďme se na vše krásné, co nevyhnutelně přichází. Chvilková bolest, nepohodlí, strach z neznámého, pocit, že nepatřím nikam, za to rozhodně stojí. Opouštění starého, nefunkčního není pohodlné, někdy bolí. Ale to není důvod se bát. Naopak. Je tak osvobozující tím projít. Strach je iluze, truhla plná pokladů.

Požehnání všem