Mise (ne)úspěšné

13.05.2024

Srdečně zvu na jednu z dalších akcí zabývající se největšími zraněními lidstva.

V průběhu věků probíhaly na Zemi nejrůznější mise, jejichž účelem bylo pozvednout úroveň vědomí, přinést nové ve vyšších kvalitách, frekvencích nebo vrátit či uzdravit, co bylo pokřiveno. Probíhaly pochopitelně i jiné, ale ty nejsou účelem této akce.

Mnoho z těchto misí nemělo velkou šanci na úspěch z důvodu podcenění toho, co na Zemi aktuálně probíhalo, a dalších specifických podmínek pro Zemi typických. (Odprostěme se tady od nejvyšší možné perspektivy, kdy je vše v pořádku.)

To zanechalo v naší DNA a pochopitelně i na úrovních emočních, mentálních, spirituálních významné stopy. Jednak na individuální rovině, zákonitě též na rovině kolektivní.

Pojďme rozklíčovat, jaký vliv na nás tyto "Mission Impossible" měly a pochopitelně mají. V čem nás ovlivňují, brzdí, blokují na osobních úrovních. A zároveň odšpuntujme skrze uzdravení u Sebe tato témata a bloky, zásahy i na kolektivní úrovni.

Není úplně podstatné, kde na své spirituální cestě jste. Pokud Vás téma volá, jste přesně tím, kdo nese stínové frekvence, zároveň i kódy pro změny v těchto tématech ve své DNA.

Mise, které nebyly úspěšné (a/nebo informace o nich byly účelově pozměněny), se v nás mohou projevovat na nejrůznějších úrovních a mít své specifické projevy v naší osobní realitě. Záměr ponecháme široký, aby mohl zasáhnout, co je aktuálně připraveno na kolektivní úrovni. Nicméně ústředním tématem budou zejména zásahy do žensko-mužské (ne)rovnováhy, rozdělení a pokřivení božských principů ženských, mužských a žensko-mužských na Zemi. Zasahují i velmi překvapivé oblasti v našem prožívání. Uvidíte.

Těším se na vás

Martina


Kdy: 1. 6. 2024, 17:00 hod.

Kde: Jindřichův Hradec, Jarošovská 50

Příspěvek: 1.500,- Kč

Přineste si polštářek, sedák (sezení na zemi na koberci)

Rezervace, informace: email (martina@martinasolemar.cz), tel. (i WhatApp, Telegram): 724291547, FeelTrees, Messenger