Tvoření do nového

12.05.2022

Nejsme tu od toho, abychom druhé strašili. Říkali jim, že když nejsou takoví, nejsou někde, přemýšlejí nějak....mají to špatně, jsou špatně, jsou na špatné cestě, nedostanou se "tam", zůstanou někde...

Jsme tu od toho, abychom pomáhali, chápali, (sou)cítili.

Jsme tu od toho, abychom tvořili nové pro mnohé.

Není to pro vyvolené. Je to pro velmi mnoho těch, kteří se tak již rozhodli, i pro ty, kteří se právě teď rozhodují, ale i pro ty, kteří vůbec ještě netuší.

Nejsme tu od toho, abychom kritizovali staré formy, bojovali proti nim, oddělovali se. Jsme tu od toho, abychom je měnili, tvořili nové. Ve všech oblastech. Každý v té své, svých. Spojovali je.

Tady teprve nastane prostor pro zúročení všeho, čím jsme prošli.

Nikoliv sklízet. Nýbrž vyhrnout si rukávy a vložit do toho SEBE se vším, co to obnáší. Tedy toho, kým jsme sem opravdu přišli být. V té velikosti, ale i pokoře a vděčnosti.

Nová zlatá éra (či jak to chcete nazvat) není pro hrstku vyvolených, kteří už mají jakože hotovo. Je pro velké množství úžasných bytostí, z nichž mnohé to možná o Sobě ještě ani netuší.

Přišli jsme sem s nejrůznějšími talenty a schopnostmi. Využijme je smysluplně a v takovém rozsahu, jak si konečně opravdu zaslouží.