Ochrana

07.03.2024

Ve svých energetických polích můžeme hostit nejrůznější entity, husté energie. Mohou tam být dlouhodobě, můžeme je přitáhnout v nákupním centru či jiných místech. Proč se k nám vrátí i po tzv. vyčištění? 

Máme-li v našich energetických polích díry, kterými mohou vstupovat, je jen otázkou času, kdy budou zpět, či si přitáhneme jiné. Některé si přitahujeme proto, že v Sobě nosíme rezonátor, který funguje jako magnet. 

Odstraňování entit, stejně jako pročišťování našich polí od emočních a myšlenkových forem a úmyslů od jiných, je na jedné straně otázkou spirituální disciplíny. Žijeme prostě aktuálně na Zemi.

Na straně druhé je třeba si uvědomit, že naší největší ochranou je naše vlastní vyzařování. Tím tedy jsme zpět u Sebe. Je zbytečné někoho obviňovat, bát se toho. Pokud v Sobě nebudeme nosit nic, co k nám tyto energie v různých formách přitahuje, tak je prostě nepřitáhneme. Nebudeme-li mít díry v našem biopoli, nemají kudy vstupovat. Je to tedy opět jen a jen o nás. 

Procházíme životem, situacemi, jsme neustále testováni, iniciováni. Ne proto, aby nás to zničilo. Nýbrž proto, aby nás to donutilo změnit, co je třeba, aby to z nás vydolovalo poklady, kterých bychom si ani nevšimli, že uvnitř nosíme. Zkrátka proto, abychom rostli a vyvíjeli se. Do svých darů musíme dorůst. Skrze prožitky, zkušenosti. Pokud změníme pohled, uvidíme krásu ve všem. Náš život, naše zodpovědnost. Chceme-li svobodu, dopřejme ji ostatním i Sobě.