Rozlišování

27.11.2021

V současnosti jsme a nadále budeme testováni v tom, čemu věříme. Z jaké úrovně umíme a chceme rozlišovat, co je Pravda, co je naše Pravda. Jak informace, které jsou nám prezentovány z různých zdrojů a úrovní, clíme. Jsou s námi v souladu? Kdo to řekl, napsal, kam se napojuje, kam my? Už to není jen o tom, co nám předkládají mainstreamová média. I v nejrůznějších tzv. ezo kruzích lze narazit na mnoho informací, které nemusejí nic vypovídat o tom, jak se věci skutečně mají. Kdo s kým bojuje, proti komu, kdo je černý, kdo je bílý. Kdo nás zachrání.

Je to totiž úplně jedno. Za tím vším je naše testování. Jak si stojíme za svojí Pravdou, zda si ji dokážeme ustát, jaká je vlastně naše Pravda. I to, zda vstupujeme do své mise, do svého plného potenciálu, nakolik jsme v tom pevní, rozhodnutí. Už to není o vedení, o guru, o vůdcích. Každý jsme jedinečný a s touto unikátní božskou jedinečností jsme tu. Na Zemi. Teď. To je to, co je po nás žádáno. To je to, čemu jsme se zavázali. Být tím, kým jsme sem přišli být. A to plně.

Buďme věrni sami Sobě.

Zachránit se musí každý především prvně sám.

Denně jsme a budeme testováni nejrůznějšími způsoby, zda se opravdu odpojujeme od 3D, od systému (chcete-li), a to na všech úrovních. Je jich mnoho a mají své podúrovně. Každý tak, jak potřebuje. Nic nelze obejít, vynechat.

Svoboda se nedá vybojovat. Svoboda se žije.