Velká show

08.10.2023

Na Zemi je aktuálně velký rozptyl v úrovni vědomí. Tím tedy velká pestrost. A jak to tak bývá, nese to s Sebou někdy i velké nepochopení pro druhé. A to zároveň může vést k posuzování a vlastně k nepochopení všeho z vyšší perspektivy. 

Každý je přesně tam, kde má být. To, co tu probíhá, není pro hrstku těch, "kteří ví, pochopili...". Naopak. S potenciálem přišlo velmi mnoho lidí. A proto se musí dít čím dál větší absurdity, aby se stále více lidem otevřely oči a uši začaly chtít slyšet.

To se neděje samo o sobě neb jsme v prostoru, kde funguje svobodná vůle. 

Výborným jevem je, že světlo prostě svítí. Nejde se před ním schovat, ať se člověk snaží jakkoliv. A že někteří se velmi snaží. 

A kam přijde světlo, nutně je vidět vše, co se tam poschovávalo, aby vidět nebylo. A světla je čím dál víc a je čím dál vlezlejší, intenzivnější. Neunikneme. Nikdo.

A co to tedy znamená? Že vše, co není v souladu se zvyšujícími se frekvencemi, musí být přeměněno, propuštěno, uzdraveno. Projevuje se to velmi jednoduše. Není nám dobře na nějaké úrovni. Každý je upozorněn tak, aby to nepřehlédl. A postupně se to může měnit. Máme fyzické obtíže. Nedaří se nám v nějaké oblasti života tak, že už nás to taaaak tlačí k tomu, něco s tím dělat. Máme strach, frustrace, úzkosti, psychické stavy. Ovládají nás emoce. Může přijít temná noc Duše. Nepomáhá nic z toho, co jsme dřív používali. Alkohol, antidepresiva, sex a jiné úniky.

Dobrý zpráva je, že se konec světa nekoná. Ani našeho osobního. Vše se děje proto, abychom se konečně mrskli.

A velmi uklidňující pro mnohé je, že jsme na tom všichni úplně stejně. Je úplně jedno, jak dlouho kdo na Sobě "pracuje", kolik toho ví. Každý je někdy pod tlakem, na všechny svítí dál. Každý si sem přišel pro něco jiného, každý si zvolil, kam až chce dojít a jakou úlohu v celém soukolí má teď a bude mít zítra. Stále je tedy kam jít. Pro každého. Někdo začíná chápat, že bez převzetí zodpovědnosti za svůj život a bez propuštění všeho, co je s tím rozporu, to už nepůjde. Někdo už pochopil a je intenzivně trénován na jiné způsoby fungování, tvoření, bytí či vztahování se.

Jsme v tom všichni stejně. Každý může někomu pomoci. Pro každého je tu pomocná ruka. Každý někdy potřebuje pomoct, pochopit, vyslechnout, popostrčit. Děláme to už nejen pro Sebe a další generace.

V terapiích z posledních týdnů je z 80 procent hlavním tématem karma z nejrůznějších úrovní (rodová, na úrovni Duše, kvantové životy, galaktická, zemská...). Tlak na uzdravování je obrovský. 

Na osobní úrovni o Sebe pečujme, jak jen to jde. A připomínejme si, že strach je velká iluze a že za ním je naše obrovská síla.

Snažme se na vše, alespoň chvílemi, nahlížet z co nejvyšší perspektivy. A pokud jsme k něčemu vedeni, konejme. Ať to třeba postrádá logiku. Nedržme se falešných jistot.

Klid a mír v Sobě 💛