Zpět do klidu

16.04.2024

Čas od času se dostaneme do situace, která nás poněkud vyvede z rovnováhy. Cítíme se emocionálně napnutí, pod mentálním tlakem.

V okamžiku, kdy nám do života vstoupí test, máme možnost si vyzkoušet, jak nás (ne)ovládají naše emoce, programy, obranné mechanismy. Zda umíme zůstat ve svém středu, v rovnováze. Zda umíme jednat tak, aby za nás a z nás nemluvilo to, co nejsme, to, co jsme se naučili proto, abychom zakryli svůj strach, svoje pochyby, svoji méněcennost, svou frustraci, svůj vztek, svá nenaplněná očekávání ... zkrátka emocionální a ego potřebnosti.

Někdy v nás nepříjemné pocity, emoce zůstávají. K tomu se přidá naše mysl, která vše začne analyzovat, hodnotit, vytvářet další myšlenkové smyčky a emoční náboj nadále roste. 

Expresní 20minutovka vás dostane zpět do klidu a umožní se na situaci, lidi dívat z jiné perspektivy. Bez emoční a myšlenkové mlhy. 

Transmise není primárně určena pro dlouhodobé stresové stavy. Ty se v systému a biopoli ukládají ještě i jinak a jinde. 

Transmise rovněž neřeší vaše emocionální a ego potřebnosti, programy, obranné mechanismy, vzorce, přesvědčení, na základě kterých k reakci a následnému nepohodlí došlo. Ty jsou prostředkem k tomu, abychom právě jejich zvědomováním, uzdravováním, přenastavováním začali být sami Sebou. A tím méně a méně potřebovali situace, které nám to, co ještě neumíme, ukazovaly.

Transmise je volně ke stažení.