Prosperita

Prosperita a hojnost

Žít v prosperitě a hojnosti je naším božským právem. Je čas převzít zodpovědnost za svůj život i v této oblasti. Vymanit se ze systémových pout, nepravd, uměle vytvořených závislostí, kontroly, hierarchie.

V oblasti financí jsme od malička po generace syceni tolika mýty, přesvědčeními, a to jak rodovými, tak systémovými (čas jsou peníze, peníze nerostou na stromě... ). Ale i to, že za hojnost považujeme jen finance, peníze je velmi omezující.

Osvobození se z vnitřních nastaveních blokujících naši hojnost je prvotní. Uvolnění se možností, jak v této velmi důležité oblasti života fungovat jinak, ve větší lehkosti, s novými technologiemi, možnostmi, je následný krok. Který bez prvního nejde učinit, protože se jedná o naprosto jiné nastavení mysli.


Blockchain technologie

Posun ze systému založeném na hierarchii a kontrole k novému způsobu fungování, propojování se a sounáležitosti, tedy synarchii, představuje blockchain technologie. Crypto není pouze o měně. Digitální ekosystém je o nastavení mysli, cesta od vnitřní k vnější nezávislosti a svobodě nejen finanční.

A není to jen pouze cryptu. I dávné kultury fungovaly na principech dávání a přijímání, které se dají aplikovat i na oblast klasických peněz a znovu se vrací.

Pokud Vás zajímá více, kontaktujte mě.